Coevorden: viering 75-jaar bevrijding

Coevorden: viering 75-jaar bevrijding

Vandaag zouden we samen vieren dat 75 jaar geleden de bevrijding van onze gemeente begon.
Een vol programma en een stad vol mensen. Dat gaat helaas niet door, dat is heel logisch, maar dat betekent niet dat we onze vrijheid niet kunnen vieren. We kunnen ook nu stilstaan bij het feit dat 75 jaar geleden de geallieerden onze gemeente binnenreden.
Op 5 april in Coevorden, daarna richting het noorden waar op 9 april Oosterhesselerbrug werd bevrijdt en de volgende dag in de ochtend Oosterhesselen en Zweeloo en later op de dag Sleen en de dorpen naar het noorden. Burgemeester Bert Bouwmeester nam deze een boodschap op om deze mijlpaal niet ongemerkt voorbij te laten gaan.

* Te zien op televisie via www.wijZijn.tv en via Internet op alle apparaten op: https://youtu.be/q7vf1NJwyfQ of via Instagram.